סדנת גיבוש לעובדים

כל עובד ירצה מדי פעם לצאת משגרת מסגרת העבודה שלו בעיקר אם מדובר בסוג של בילוי. כל סדנא, טיול או מופע ייחודי אליו הולכים יחד כל העובדים, מטרתה הראשונית תהייה לגבש ביניהם ותמיד זה ישיג את המטרה. העובדים ייהנו מיום מהנה וירגישו כי השקיעו בהם מחשבה וימשיכו להגיע מרוצים ומסופקים לעבודה.

היום ניתן למצוא סדנת גיבוש לעובדים כגון סדנת שוקולד, סדנת יין או סדנת בישול וכו' שבה כל העובדים לוקחים חלק, לומדים דברים חדשים ונהנים מטעמים משובחים. העובדים יפיצו במהלך הסדנה, אחד לשנייה, אנרגיות חיוביות גם לאלה שאולי קשה להם אתם, כי האווירה, היין והריחות יעטפו את כולם וישכיחו את המחלוקות.

רעיון ייחודי

ימי גיבוש לעובדים במרכז הארץ, בצפון או בדרום תמיד יהיה רעיון חיובי שרק יעלה את המוטיבציה של העובד להשקיע בעבודה שלו. תמיד אפשר לקחת את כולם למסעדה ולסגור עניין, אך כאן מושקעת מחשבה כשהמטרה הנעלה היא אינטראקציה חיובית בין כל העובדים. סדנאות לגיבוש העובדים יקנו ערך מוסף, יותירו בעובדים זיכרון מתוק והחוויה רק תתעצם כשעובד ומעביד ישתפו פעולה יחד. סדנאות הן פלטפורמה שיכולה לשזור קשרים עמוקים בין כל העובדים.

סדנאות שמתאימות לאופי העובדים

מומלץ שכל סדנה בה תבחרו תהיה בהתאם לאופי העבודה והעובדים בחברה. לכל חברה יש את הצרכים שלה, סגנון שונה, טווח גילאים אחר וכו', לכן הסדנאות תהיינה ערוכות ומותאמות לאופי הקבוצה. לפני כן מנהלי הסדנה יקבלו התרשמות כללית ממנהלי החברה אודות העובדים וכך ידעו לשזור את הסדנה בהתאם לסוג העובדים. המטרה היא שכל אחד יצא עם ערך כלשהו מהסדנה ועם חוויה מעצימה.

ימי גיבוש

ימי גיבוש לחברות יכולים לבוא לידי ביטוי בסדנה, ביום פעילות ספורטיבי או באמצעות מופע אינטראקטיבי מהנה ועוד. העיקר שתצליחו להעניק לעובדים שלכם יום שכולו נתינה וגיבוש בו כולם ימצאו את עצמם נהנים מחוויה מיוחדת.
גם אתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם ביום כייפי שהעובדים יתקשו לשכוח? במופע האינטראקטיבי TLV SHOW , בו כולם לוקחים חלק העובדים שלכם יעברו חוויה מיוחדת במינה. צרו קשר ב- 074-7290739 ואנחנו נדאג לכל השאר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך...

מי אנחנו?

"לפני הרבה שנים, לאחר שצפינו בסרט "המשחק" עם מייקל דאגלס, נשארנו מרותקים למסך וראשינו התמלאו מחשבות: תהינו האם אפשר להעביר את אותה תחושת התרגשות של

מידע נוסף »

אירועי חברה בירושלים

חברות גדולות וקטנות בישראל מבינות לאט לאט שרווחת העובדים שלהם היא המפתח להצלחה ויציבות בחברה, היום, שקביעות היא כבר לא מוצר ניחשק והשינויים בחיים ובעיקר

מידע נוסף »

סיור ייחודי בתל אביב

האם חייבים לשכור מדריך לסיור ייחודי בתל אביב? התשובה היא בהחלט לא. היום אפשר להינות מסיור מרתק בעיר תל אביב ללא מדריך. אחת האטרקציות הטובות

מידע נוסף »

גיבוש עובדים בירושלים

מנהלות הרווחה עובדות מסביב לשעון כדי להביא לעובדי החברה שלהם את הפעילות השוות ביותר, התפקיד שלהם הוא לחשוב כל יום מחוץ לקופסא כדי לתת לעובדים

מידע נוסף »
דילוג לתוכן