ימי כיף וגיבוש לעובדים וחברות

מחפשים רעיונות לגיבוש קבוצה או יום גיבוש קבוצתי? כמובן, כל בעל עסק או מנהל של חברה ירצה להעניק לעובד שלו יום חוויתי שמעיד על הערכה והוקרה על כל העבודה והתרומה שלו בחברה. את זה אפשר לעשות באמצעות יום כיף לחברה, יום שכולו פינוק ואתגר, שהעובדים, במקום ללכת לעבודה כמו בכל יום, נהנים מיום כיף ומקבלים עליו תשלום.

יום גיבוש חברתי וגיבוש קבוצה לעובדים הם ימים שיש לשקוד עליהם ולתכנן פעילות אטרקטיבית שתשמח את כולם. כשכל פעילות מטרתה לגבש את העובדים, למשוך אותם לפעולה ובעיקר ליהנות יחד. בזמן הפעילות העובדים מכירים אחד את השני יותר לעומק, צוברים חוויות משותפות ואוגרים חברים חדשים איתם הם למעשה חולקים את אותו מקום עבודה.

לשבור שגרה עם יום גיבוש חברתי

בימי עבודה רגילים לא ניתנת ההזדמנות תמיד להכיר אחד את השני, או להביע תחושת הערכה לכל עובד על עבודתו והישגיו, כשלמעשה כל עובד ועובדת הם עולם ומלאו, וביום כיף לחברות זאת הזדמנות נפלאה להעביר לעובדים את תחושת הערכה שלכם כלפיהם, להודות להם על המסירות, הנאמנות והשותפות שלהם. מאידך העובדים, ירגישו תחושת סיפוק והערכה ושהם חשובים לחברה מה שיחדיר בהם מוטיבציה להמשך ויעלה את תפוקת העבודה שלהם פי כמה.

כיצד מארגנים יום חברה לגיבוש קבוצה?

היום יש חברות רבות שבהן ניתן להיעזר, הן מארגנות את היום הכיף מאלף ועד תו. הן חשובות יחד עם מנהלי החברות על רעיונות לפעילויות ומתכננים יחד את אופי ארוחות הבוקר והצהריים בהתאם לפעילות. אין ספק שכדי לארגן יום מיוחד כזה דרוש מעוף ויצירתיות, כי המטרה שכולם ייהנו ולהצליח לקלוע לטעמם של כל העובדים שלכם. בנוסף, צריך לקחת בחשבון את אופי העובדים, את גילם ואת טעמם האישי ולנסות לשזור את כל זה לתוך יום פעילות מהנה ובלתי נשכח. עוד תוכלו לחשוב על משחקי חברה, על מופע מיוחד שכולם יוכלו לצפות בו וליהנות ועוד.    

לפרטים על יום כיף לעובדים בתל אביב – לחצו כאן!

אטרקציות לאורך כל היום

אין ספק שמדובר במשימה מורכבת כשכלולים בה מגוון של אנשים בכל הגילאים וכשהמטרה היא לרגש ולהפתיע את כולם. תוכלו לצלם את העובדים שלכם ביום הזה וכך יישאר תמונות למזכרת שניתן לתלות במשרדים של החברה, תוכלו גם להתסיס את האווירה באלכוהול ובמוסיקה נעימה שתשמע לאורך היום, לחלק תעודות הוקרה ומתנות ועוד.

רוצים גם אתם לארגן יום חברה כיפי וייחודי שכולם לוקחים בו חלק  TLV SHOW הוא מופע, משחק וגם אטרקציה שכל העובדים שלכם ייקחו בו חלק ויחוו חוויה חד פעמית. צרו קשר ב- 074-7290739 ואנחנו נדאג ליום חברה מהסרטים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך...

הפתעה ליום הולדת

הפתעות ליום הולדת: מופע הפתעה ליום הולדת בתל אביב ובמרכז   נמאס לכם ממסיבות יום הולדת שגרתיות? מבקשים לתכנן הפתעה ליום הולדת שונה מהרגיל והמוכר?

מידע נוסף »

יום גיבוש במרכז

  יום גיבוש במרכז שלא יפסיק לקצור מחמאות מארגנים ימי גיבוש לעובדים במרכז? מחפשים פעילויות חדשות, שונות מהמוכר שיעניקו לעובדיכם חוויה מהנה ובלתי נשכחת שלא

מידע נוסף »
דילוג לתוכן