ימי כיף וגיבוש לעובדים וחברות

כל בעל עסק או מנהל של חברה ירצה להעניק לעובד שלו יום חוויתי שמעיד על הערכה והוקרה על כל העבודה והתרומה שלו בחברה. את זה אפשר לעשות באמצעות יום כיף לחברה, יום שכולו פינוק ואתגר, שהעובדים, במקום ללכת לעבודה כמו בכל יום, נהנים מיום כיף ומקבלים עליו תשלום.

ימי כיף וגיבוש לעובדים הם ימים שיש לשקוד עליהם ולתכנן פעילות אטרקטיבית שתשמח את כולם. כשכל פעילות מטרתה לגבש את העובדים, למשוך אותם לפעולה ובעיקר ליהנות יחד. בזמן הפעילות העובדים מכירים אחד את השני יותר לעומק, צוברים חוויות משותפות ואוגרים חברים חדשים איתם הם למעשה חולקים את אותו מקום עבודה.

לשבור שגרה 

בימי עבודה רגילים לא ניתנת ההזדמנות תמיד להכיר אחד את השני, או להביע תחושת הערכה לכל עובד על עבודתו והישגיו, כשלמעשה כל עובד ועובדת הם עולם ומלאו, וביום כיף לחברות זאת הזדמנות נפלאה להעביר לעובדים את תחושת הערכה שלכם כלפיהם, להודות להם על המסירות, הנאמנות והשותפות שלהם. מאידך העובדים, ירגישו תחושת סיפוק והערכה ושהם חשובים לחברה מה שיחדיר בהם מוטיבציה להמשך ויעלה את תפוקת העבודה שלהם פי כמה.

כיצד מארגנים יום חברה?

היום יש חברות רבות שבהן ניתן להיעזר, הן מארגנות את היום הכיף מאלף ועד תו. הן חשובות יחד עם מנהלי החברות על רעיונות לפעילויות ומתכננים יחד את אופי ארוחות הבוקר והצהריים בהתאם לפעילות. אין ספק שכדי לארגן יום מיוחד כזה דרוש מעוף ויצירתיות, כי המטרה שכולם ייהנו ולהצליח לקלוע לטעמם של כל העובדים שלכם. בנוסף, צריך לקחת בחשבון את אופי העובדים, את גילם ואת טעמם האישי ולנסות לשזור את כל זה לתוך יום פעילות מהנה ובלתי נשכח. עוד תוכלו לחשוב על משחקי חברה, על מופע מיוחד שכולם יוכלו לצפות בו וליהנות ועוד.    

אטרקציות לאורך כל היום

אין ספק שמדובר במשימה מורכבת כשכלולים בה מגוון של אנשים בכל הגילאים וכשהמטרה היא לרגש ולהפתיע את כולם. תוכלו לצלם את העובדים שלכם ביום הזה וכך יישאר תמונות למזכרת שניתן לתלות במשרדים של החברה, תוכלו גם להתסיס את האווירה באלכוהול ובמוסיקה נעימה שתשמע לאורך היום, לחלק תעודות הוקרה ומתנות ועוד.

רוצים גם אתם לארגן יום חברה כיפי וייחודי שכולם לוקחים בו חלק  TLV SHOW הוא מופע, משחק וגם אטרקציה שכל העובדים שלכם ייקחו בו חלק ויחוו חוויה חד פעמית. צרו קשר ב- 074-7290739 ואנחנו נדאג ליום חברה מהסרטים!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן