יום כיף לעובדים בתל אביב

יום כיף בתל אביב

מחפשים יום כיף לעובדים במרכז? קודם כל, בואו נודה על האמת: בשביל יום כיף שווה באמת בתל אביב, צריך להתאמץ. במציאות השפע של ימינו קשה להפתיע את עובדי חברתכם עם פעילות אטרקטיבית ליום כיף. כלומר, פעילות שהם עדיין לא מכירים שגם תרגש, גם תאתגר ותשעשע אותם, וגם תתרום לגיבוש כקבוצה. למרבה המזל, מדי פעם צצה פעילות חדשה וייחודית המשדרגת את יום הכיף של החברה והופכת אותו לבלתי נשכח. במילים אחרות, פעילות כפי שיש למופע המבוקש של TLV SHOW להציע עבור יום כיף לעובדים בתל אביב.

יום כיף לעובדים במרכז המשלב סיור בעיר יחד עם מופע אינטראקטיבי ומשחק עירוני מאתגר ומגבש!

TLV SHOW הינו מופע יחיד במינו שהתחיל לפעול בשנה האחרונה בארץ. המופע לוקח השראה מסרטים כמו השחקן או המופע של טרומן בהם הגיבורים הראשיים מגלים שהחיים שלהם מבוססים על פיקציה. על פי אותו רעיון הופק המופע שלנו, רק שהוא מיושם בחיים האמיתיים והשחקנים המובילים הם עובדי החברה שלכם. במסגרת פעילות המופע ידרשו עובדי חברתכם להתנהל כצוות ולפענח ברחבי העיר תל אביב תעלומה מסתורית ומאתגרת. את המשימות, ההנחיות, הרמזים והאבזרים לפיתוח המשימה יקבלו המשתתפים משחקנים של ההפקה שיופיעו במקומות לא צפויים מתוך ההמון. ובכדי לסבך את העניינים, יש בקרב שחקני המופע כאלו התורמים לקידום העלילה ואחרים שלא ניתן לבטוח המנסים להכשילה. על משתפי הפעילות לנסות ולהבין מיהו שחקן ומי עבור אורח תמים, וגם מי פועל בעדם ומי מנסה לעכב אותם. כל זאת ועוד מוגש עם הנחיה משעשעת, נקודות מפגש באתרים היפים בעיר, ואתנחתאות של כיבוד קל ושתייה לרבות עצירות בבתי קפה ובארים שבעיר.

יום כיף לעובדים בתל אביב  -אבל למה דווקא TLV SHOW?

כדאי לכם לבחור במופע שלנו ליום כיף בתל אביב ממספר סיבות. העיקריות שבהן הינן:

  • פעילות יוצאת דופן – המופע שלנו יעניק לעובדי חברתכם פעילות ייחודית ויוצאת דופן ותעניק להם חוויה בלתי נשכחת.
  • מהנה ומגבש – המופע שלנו משלב פעילות מהנה ומשעשעת יחד עם ערכי גיבוש הנובעים מהצורך לעבוד כקבוצה ולפתור ביחד אתגרים שונים.
  • מופע שהוא גם טיול – בפעילות מושקעת אחת יזכו העובדים שלכם גם במופע תיאטרון ייחודי וגם בסיור מהנה בנקודות מיוחדות ויפות בעיר תל אביב.

להזמנת פעילות ליום כיף בתל אביב

להזמנת פעילות ליום כיף עובדים בתל אביב, ולקבלת מידע נוסף בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

 

 

מידע נוסף: 
החלטה על יום כיף בתל אביב היא אסטרטגיה יעילה עבור ארגונים שרוצים לטפח תרבות ארגונית אפקטיבית שבה העובדים נהנים להגיע לעבודה, לסמוך זה על זה ולשתף פעולה בקלות. יצירת צוות חזק חורגת מהעסקת עובדים מוכשרים ואדיבים. ברגע שחברה מגייסת עובדים, זה מועיל לחקור את השלב הבא של התמקדות כיצד להפגיש אותם ולהפוך אותם לצוות פרודוקטיבי. 
מה זה יום כיף לעובדים? (למה זה חשוב וטיפים)
בונה אמון- אמון הוא מרכיב חיוני של צוות יעיל. לשיתוף פעולה לרכישת אמון אחד מהשני יש חשיבות מכרעת. יום כיף בתל אביב היא פעילות מרתקת המערבת צוותים מגוונים המקיימים אינטראקציה באמצעות פעילויות שונות הרחק מעבודה משרדית כדי לשפר את עבודת הצוות שלהם. כאשר ארגון בונה אמון במקום העבודה, הוא מאפשר לעובדים להשלים את המשימות שלהם ולקבל החלטות משלהם.

אמון גורם לעובדים להרגיש בטוחים ומבסס במהירות את נקודות החוזק והחולשה שלהם. זה גם עשוי לגרום לעובדים להיות יותר אקטיביים עם הרעיונות שלהם, להרגיש מוכנים לקחת סיכונים, להקשיב אחד לשני ולהגיע להסכמה ביתר קלות. בסופו של דבר, כל הצוות נעשה בטוח יותר לגבי חשיפת הפגיעות שלהם זה לזה.
מטפח תקשורת טובה יותר- כאשר עובדים עובדים יחד, הם מתכננים את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם משימות ולספק תוצאות מצוינות. הם יכולים לחלק משימות לעבודה בקבוצות קטנות, לחלוק רעיונות ולהשלים את העבודה ביעילות. עם תקשורת נכונה, העובדים מבינים את תפקידיהם ומה עמיתיהם עושים. זה מגביר את המעורבות בביצועים של אחרים, משפר את שיתוף הפעולה ומעודד אנשים לעזור זה לזה בהשגת מטרותיהם.

משפר ביצועים – בניית צוות כוללת ביצוע פעילויות שעוזרות לטפח את החשיבות של שיתוף משימות במקום העבודה. אם לעובד יש פחות עבודה לעשות, הם יכולים לעזור לצוותים אחרים להשלים את עבודתם. זה משפר את מימוש יעדי הפרויקט, מה שמגביר את הפרודוקטיביות הכוללת של ארגון. באמצעות פעילויות בניית צוות, העובדים לומדים מיומנויות חדשות, אותן הם משלבים במערך המיומנויות הקיים שלהם. זה משפר את הביצועים של צוות, עושה אותם יעילים יותר ובסופו של דבר להשלים משימות בזמן.

מעודד שיתוף פעולה – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של יום גיבוש בתל אביב, הוא שיפור המיומנויות הבינאישיות בקרב העובדים. כשאנשים עובדים יחד, הם חולקים את החוויות הטובות והרעות שלהם. זה מקרב אותם אחד לשני ומגביר את האמון. זה גם יוצר סביבת עבודה ידידותית שבה העובדים חופשיים לבקש עזרה או לסייע לאחרים ברצון.

מחבר צוותים מרוחקים – ארגונים שחלק מהצוותים שלהם עובדים מרחוק משתמשים בפעילויות בניית צוות כדרך יעילה לאיחוד כל חברי הצוות העובדים ממקומות שונים. למרות שגם צוותים מרוחקים תורמים לייצור של חברה, המפגש עוזר להם להבין אחד את השני טוב יותר. דרך הקשרים האלה אנשים בונים רשתות חדשות ויוצרים סביבת עבודה מרחוק חיובית יותר.

אמץ את הגיוון בין צוותי עבודה – גיבוש ויום כיף לעובדים גם משפר גיוון. לרוב החברות יש עובדים שמגיעים ממדינות שונות, מרקע ותרבויות שונות, ודוברים שפות שונות. החשיבות של בניית צוות היא לטפח סביבה מכילה, שבה אנשים חוגגים את ההבדלים ביניהם, לומדים זה מזה ופותחים הזדמנויות חדשות לתקשורת.

מושך כישרון חדש – לעתים קרובות מועמדים מחפשים תפקידים המבוססים על יותר מאשר השתכרות, כולל האופן שבו ארגון דואג לרווחת העובדים. מועמדים פוטנציאליים עשויים לחפש סביבת עבודה ידידותית שתעזור להם להשיג את יעדי הקריירה שלהם. בניית צוות היא אסטרטגיה אידיאלית למשוך ושימור עובדים מוכשרים מכיוון שהיא מטפחת לכידות, פרודוקטיביות וצוות שמח.

מעודד חדשנות – כאשר עובדים עובדים יחד ויוצאים ליום גיבוש בתל אביב, הם יכולים ליצור רעיונות נהדרים. ארגונים המעודדים פורומים פתוחים שבהם יושבים אנשים יצירתיים ומקיימים אינטראקציה צפויים לטפח חידושים. בדרך כלל, זה משפר את החשיבה הביקורתית בקרב חברי הצוות ועוזר ליצור רעיונות חדשים שיעזרו לחברה להתקדם.

בונה צוות שמח – כאשר לחברה יש צוות שמח, התוצאה היא לקוחות ולקוחות מרוצים ומרוצים. זה מניע עובדים לעבוד ומפחית את הסיכוי שהם יעזבו את עבודתם. זה ממזער את עלויות המחזור הקשורות לגיוס והכנסת עובדים חדשים.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך...

3) Never been Done

NEVER BEEN DONEהחיים הם משחק פעילות NEVER BEEN DONE) NBD) לוקחת את הקונספט המיוחד של TLV SHOW ומעצימה אותו לדרגות שטרם נראו.NBD היא פעילות פרימיום

מידע נוסף »

6) Sleep No More

בהשראת המופע מניו יורק "SLEEP NO MORE" אנחנו הופכים את הבניין בו מתרחשת הפעילות למגרש משחקים מטורף אותו המשתתפים צריכים לחקור. המשתתפים מגיעים ליום עבודה

מידע נוסף »

5) פעילות בחו"ל

TLV SHOW – GLOBAL EVENTSפעילות בחו"לאתה אף פעם לא יודע איפה המשחק ימצא אותך אנו גם מביאים את הקונספט הייחודי שלנו לכל עיר בעולם.ע"י שימוש

מידע נוסף »
דילוג לתוכן