יום הולדת 40 בירושלים

יום הולדת הוא אירוע המתרחש פעם אחת בלבד בשנה, אך גם מספר פעמים בשנה עם לוקחים בחשבון את יום ההולדת של כל האנשים הקרובים אלינו ואת אלו הסובבים את חיינו, משפחה, חברים ועמיתים לעבודה. כל שנה, ימים לפני המאורע אנו נדרשים לחשוב על מתנה ראויה ייחודית ומעניינת שמתאימה בדיוק לבעל השמחה. על אחד כמה וכמה, שמדובר באדם קרוב כמו בן או בת זוג, אמא אבא או ילד להם אנו נדרשים במאמץ גדול הרבה יותר ובתכנון מוקדם אף יותר. אך פעם בכמה שנים מגיע יום הולדת חשוב במיוחד, יום הולדת בעל שתי ספרות שהשנייה בהן היא אפס, יום הולדת עגול! לאירוע שכזה לא מספיקה עוגה מושקעת או ארוחה משפחתית חגיגית, דרושה פה חשיבה מחוץ לקופסא, השקעה יוצאת דופן, חוויה שתיזכר לפחות למספר שנים הלאה. אז מה עושים? טוב ששאלתם, בדיוק פה אנחנו TLV SHOW נכנסים לתמונה.

TLV SHOW הוא חוויה יוצאת דופן, מגבשת ומרגשת, בחוויה הזו אתם תצאו יחד עם הקרובים לכם להרפתקה שתחילת או סופה לא ידועים. תוכלו לחגוג יום הולדת 40 בירושלים אבל להרגיש כמו בסרט בעיר אירופאית עתיקה שאתם השחקנים בו, אך גם הצופים. TLV SHOW הוא בעצם מופע אינטראקטיבי שמתקיים ברחבי העיר (תל אביב או ירושלים) שאתם חלק מרכזי בו. במהלך המופע תטיילו במקומות היפים ביותר בעיר ותצטרכו להבין בעזרת רמזים לאן מועדות פניכם, השחקנים שלנו יערבו לכם בכל פינה ויעזרו לכם להגיע למחוז חפצכם, חלקם ינסו לשים לכם מקל בגלגלים, היזהרו! חישבו טוב על מי לסמוך. בגלל שהמופע מתקיים במרכז עיר שוקקת חיים תתקלו פעמים רבות בעוברי אורח תמימים שאינם חלק מהמופע, אך הם לגמרי חלק מהחוויה הכיף וצחוק שיהיה לכם במהלך הדרך. הרפתקה כזאת תגרום לכם לשכוח שאתם נמצאים בחגיגות יום הולדת 40 בירושלים, למעשה היא תגרום לכם לשכוח בכלל איפה אתם נמצאים, יום הולדת 40 בת”א או יום הולדת 60 בירושלים אפילו אם מדובר ביובל שנים יום הולדת 50 בת”א.

אז אם תרצו להפוך יום הולדת 50 בת”א, יום הולדת 40 בת”א יום הולדת 60 בירושלים או יום הולדת 40 בירושלים מסתם חגיגות לחוויה של פעם בחיים, צרו אתנו קשר בTLV SHOW והפרטים כבר יגיעו אליכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך...

אירועי חברה בתל אביב

אירועי חברה בתל אביב מנהלת משאבי אנוש, מחפשת רעיון מעולה לאירוע חברה? על מנת לתכנן אירוע חברה הכולל אטרקציה מלהיבה שתגרום לעובדים של החברה להינות

מידע נוסף »

פעילויות לגיבוש

פעילויות לגיבוש פעילויות לגיבוש הינן פעולות עם יתרונות רבים אשר תורמים ערך משמעותי לצוות העובדים. באמצעות פעילויות לגיבוש ניתן לפתח כבוד, קרבה והדדיות בין חברי

מידע נוסף »
דילוג לתוכן