יום גיבוש חברתי

מחפשים פעילות מדהימה ומרתקת לעובדים שלכם? כדאי שתכירו את ימי הגיבוש הנערכים היום בעיר תל אביב ובעיר ירושלים. יום גיבוש חברתי כולל משחק אטרקטיבי המתאים לקבוצות הנערך בעיר תל אביב או בעיר ירושלים. המשחק מתרחש באיזורים היפים ביותר בשתי הערים הללו והמשתתפים במשחק מקבלים משימות מאתגרות על-ידי שחקנים מקצועיים המופיעים במפתיע בנקודות מסויימות ברחבי העיר. גיבוש העובדים בצוותים בחברה הוא חשוב וכל המנהלים עושים מאמצים גדולים למצוא פעילויות המתאימות לגיבוש העובדים. משחק הכולל אטרקציה ייחודית המתאימה לקבוצות היא מושלמת בכדי ליצור גיבוש והיכרות מעמיקה יותר בין עובדי החברה.  
 
יום גיבוש לעסקים
 
בעלי עסקים ומנהלי חברות המעוניינים לספק לעובדים שלהם אטרקציה כיפית ומיוחדת יכולים לבחור באטרקציות המוצעות במשחק המשימות בעיר תל אביב או ירושלים. בכדי לקבוע יום גיבוש לעסקים, כדאי להחליט באיזו עיר לעשות את הפעילות, ולאחר הבחירה ניתן לבחור מבין האטרקציות המוצעות למשחק משימות ברחבי העיר שנבחרה. 
 
יום גיבוש לקבוצות מאותה חברה
 
מנהל או מנהלת משאבי אנוש דואגים לתכנן את הפעילויות הטובות ביותר לגיבוש העובדים. יום גיבוש לקבוצות מאותה חברה יכול להתבצע בחלוקה לקבוצות של 6 אנשים או יותר וכל צוות בחברה יכול להינות מפעילות מאתגרת ומגבשת.  
 
יום גיבוש משפחתי
 
מלבד יום גיבוש לעובדי חברה, גם משפחות יכולות להשתתף במשחק המשימות המתקיים בעיר תל אביב ובעיר ירושלים. את האטרקציה הייחודית, הכוללת משימות מרתקות ושלל שחקנים מקצועיים הנמצאים ברקע של הפעילות, מפעילים צוות מופע TLV SHOW. האטרקציה של TLV SHOW מתאימה גם ליום גיבוש משפחתי.
 
קביעת יום גיבוש חברתי עם המופע של TLV SHOW
 
איך ניתן לקבוע יום גיבוש חברתי? בכדי לקבוע את היום המתאים ביותר לעובדי החברה או למשפחה המעוניינת להשתתף בפעילות, אפשר ליצור קשר עם צוות מופע TLV SHOW ולקבוע תאריך ליום הגיבוש. צוות TLV SHOW מציעים לבחור אחת מהאטרקציות המתאימות ליום גיבוש ולהינות מחוויה של פעם בחיים. בפעילות של TLV SHOW המשתתפים הופכים לסוכנים במשימה מסתורית ומיוחדת, ואת המשתתפים מובילים אנשי ההפקה של מופע TLV SHOW הכולל שחקנים מקצועיים ואיכותיים. אם החלטתם לבחור יום גיבוש עם מופע TLV SHOW, תדעו שבחרתם את הטוב ביותר.
סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן