יום גיבוש במרכז

 

יום גיבוש במרכז שלא יפסיק לקצור מחמאות

מארגנים ימי גיבוש לעובדים במרכז? מחפשים פעילויות חדשות, שונות מהמוכר שיעניקו לעובדיכם חוויה מהנה ובלתי נשכחת שלא תפסיק לקצור מחמאות? כדאי שתכירו את המופע האורבאני החדש והמומלץ TLV SHOW המתקיים ברחובות העיר תל אביב, היוצא מהקופסא והופך את כל כללי המשחק.

 

חשיבותו של יום גיבוש ייחודי

הרעיון שמאחורי ימי גיבוש מבוסס על יציאה של מספר שעות ממסגרת העבודה המוכרת לסביבה שונה שבה מתרחשת פעילות קבוצתית הטורפת את הקלפים ומאפשרת לכל עובד לבטא את עצמו ללא קשר לתפקידו ומעמדו בחברה. זוהי פעילות ייחודית ומרעננת המצליחה להפתיע ולהזיז כל אחד מהעמדה הנוחה לו.  לשם כך יש במרכז מגוון רב של הפעלות וסדנאות כדוגמת סדנת בישול, פעילות OTD , טיולי ניווט ועוד. אבל מה לעשות? עובדי חברתכם כבר התנסו במרבית ההפעלות והסדנאות המוכרות והמוצלחות בשוק. בכדי ליצור פעילות שבאמת מפתיעה ומחדשת יש למצוא קונספט חדש ושונה ליום הגיבוש הבא. זה בדיוק מה שאנו מציעים עם מופע ייחודי המתרחש ברחובות העיר בו עובדי חברתכם נוטלים תפקיד ראשי.

 

להפוך לחלק ממציאות חילופית

יום גיבוש במרכז שאנו מציעים מבוסס על רעיון חדש פרי המצאתנו המקבל השראתו מסרטים כמו המשחק או המופע של טרומן. הפעילות מתרחשת בקבוצות של שמונה עד מאות עובדים/חברים, הלוקחים חלק במשימה סודית ביותר ומסוכנת שיש לפענח. לצד עובדי החברה שלכם נוטלים חלק עוד הרבה שחקנים מקצועיים משלנו המוטמעים בתוך הסביבה העירונית. תוך כדי סיור ברחבי העיר, ישיבה בבארים או בתי קפה, יידרשו חברי הקבוצה לגלות ערנות, לזהות מתוך ההמון דמויות הפעולות לטובתם או נגדם, ולהשתמש באבזרים שונים שיסופקו להם. כל זאת ועוד יגרום לרחובות תל אביב להפוך לסביבה שונה מהמוכר, ויהפוך את חברי הצוות לסוכנים ליום אחד שיידרשו להתמודד בהצלחה עם מגוון משימות מאתגרות, מהנות ומגבשות. זוהי משימה שעוד רבות ידובר בה ושהצלחתה תהדהד במסדרונות החברה שלכם ומחוצה לה.

להזמנת יום גיבוש במרכז

 

להזמנת יום גיבוש במרכז שונה מהמוכר, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך...

מסיבת הפתעה מקורית

מסיבת הפתעה מקורית ובלתי נשכחת אם אתם מסוג האנשים שחגיגת יום הולדת מהווה הזדמנות פז עבורם למסיבת הפתעה מקורית, כדאי מאוד שתכירו את המופע של

מידע נוסף »

מסיבת רווקים מקורית

מסיבת רווקים מקורית ובלתי נשכחת   בשעה טובה, החתונה אוטוטו כאן ורגע לפני שאתה משנה סטטוס מרווק לנשוי אתה רוצה לחגוג את סיומה של תקופה

מידע נוסף »
דילוג לתוכן