אירועי חברה בת"א

בעיר תל אביב ממוקמות עשרות חבות הייטק פעילות ומצליחות, את בסיס ההצלחה שלהם אפשר להניח על העובדה שהן משקיעות זמן וכסף רב ברווחת העובדים שלהם. לא כמו שהיה מקובל בעבר בחברות גדולות אשר היו מסתפקות בשי לחג או בפנסיה שמנה, היום, בחברות ההייטק הישראליות ובעיקר התל אביביות ישנו רף גבוה בהרבה. החברות מפנקות את העובדים שלהם, בפינת קפה מאובזרת במכונת אספרסו מתקדמת בתוספת של מקציף חלב עם שלוש סוגי חלב שונים, המקרר תמיד מלא בירקות וממרחים ועל השולחן פירות העונה ולחמים טריים ואם כל זה לא מספיק, ישנן חברות שאפילו מגדילות לעשות ומביאות מסחטת מיצים שלצידה תפוזים ריחניים.

חוץ מזה משרדים רבים מתהדרים בחדר כושר פרטי ולפעמים אף סופר מרקט או סניף דואר לשימוש הבלעדי של עובדי החברה, ישנם גני ילדים במתחמים מסוימים וברוב החברות מאשרים להביא אתכם את החבר הפרוותי והאהוב על ארבע, עם תנאים כאלו מי רוצה ללכת הביתה. חוץ מכל הפינוקים האלו חברות ההייטק עורכות אירועים קטנים במשרדים כמעט על בסיס שבועי, אירועי חברה בת”א הכוללים שולחן מתוקים מעוצב לכבוד השנה החדשה או עמדת פלאפל לכבוד יום העצמאות. כמו כן, הן עורכות גם אירועי חברה גדולים ומרשימים יותר, אירועי חברה בת”א עצמה, לרוב, מדובר באירועים פרטיים לעובדי החברה בלבד לעיתים אף אירועים למשפחות שמופקות לפרטי פרטים מהפעילויות ועד המיתוג של כל שלט או מתנה באירוע. הרבה פעמים נוצר מצב מאכזב שהעובדים כבר שבעים מהמחוות ומאירועי חברה כי כבר הורגלו לכך, שוב שולחן מתוקים או עמדת אוכל מהיר ועל האספרסו אין בכלל מה לדבר.

לכן, יש צורך בחידוש כל הזמן, דרושה חוויה אחרת שתיצור ריגוש והפתעה, שתעלה את רמת הסיפוק של העובדים וגם תיתן “פייט” לחברות הייטק אחרות מסביב. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה, אצלנו בTLV SHOW תקבלו חוויה יוצאת דופן שתגבש את העובדים ותיצור ניצוץ חדש.

דבר שלא ניראה עד כה באירועי חברה בת”א, אנו מזמינים אתכם להרפתקה, הצגה אינטראקטיבית שתהפוך את העובדים שלכם לסוכנים חשאיים ליום אחד ההרפתקה הזאת יכולה אף להגיע ממש עד אליכם באירועים פרטיים או באירועים למשפחות. כן כן, אצלנו בTLV SHOW אפשר להזמין הצגה שכל תוכנה כתוב ומופק רק בשבילכם ואנו נגיע עד לאירוע שלכם עם כל צוות השחקנים המופלא שלנו שיעביר לכם ערב חד פעמי שייזכר גם שנים אחר כך. אז פנו עוד היום לTLV SHOW לפרטים נוספים!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן