הכירו את המשחק שמכיר אתכם!

פעילות מאתגרת, מצחיקה ומגבשת, בהנחיית שחקנים במיקום לבחירתכם! והחלק הכי מדליק: השחקנים משלבים פרטים עליכם בתוך העלילה!

אצלכם באירוע או בסניפים הממוזגים שלנו ברחבי הארץ​

ת״א | ירושלים | חיפה | ראשל״צ | נתניה | באר שבע

קצת רקע עלינו:

נעים מאד, אנחנו TLV Show, מהפעילויות הכי מצליחות בארץ כבר 10 שנים. למעלה מ- 200,000 משתתפים עברו את אחת החוויות שלנו הכוללות אתגרים, חידות וכיף גדול בשילוב שחקנים מקצועיים. אבל החלק הכי מיוחד הוא שלפני הפעילויות, הצוות שלנו אוסף פרטים על המשתתפים ומשלב אותם בתוך עלילת המשחק! כך שהכול סובב סביבכם!

מה חדש? מה זה TLVshow Indoor?

הפעילות המדהימה שלנו בחללים ממוזגים בכל מקום לבחירתכם!

מהיום אפשר לחוות את המשחק שמכיר אתכם בכל מקום בארץ! בין אם זה בסניפים הממוזגים שלנו במרכזי הערים (ת״א, ירושלים, חיפה, באר-שבע, נתניה וראשל״צ) ובין אם זה אצלכם במשרד, בבית, במסעדה, באולם וכו׳ - אנחנו מגיעים עם הפעילות שלנו לכל מקום! ​

למידע נוסף והזמנות חייגו 0747290739 או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות!

אז איך ״TLVshow Indoor״ עובד?

1.

המשחק היחיד שמכיר את המשתתפים!

לאחר הזמנת הפעילות, אנחנו נשלח לכם שאלון קצר ובו תוכלו למלא את המידע אודות המשתתפים שלכם אשר ישולב במהלך העלילה. *ממליצים לשמור את החלק הזה בסוד משאר המשתתפים.

2.

״סדנת העצמה אישית״בתור סיפור כיסוי לדבר האמיתי!

המשתתפים שלכם יקבלו הזמנה לסדנת העצמה אישית (פיקטיבית) בשם ״המסע אל העצמי״, שתתקיים אצלנו בסניפים בערים מרכזיות או בכל מקום אחר שתבחרו. זה יכול להיות אצלכם במשרדים, אצלכם בבית, בחדר פרטי במסעדה וכו׳. אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ!

3.

השחקנים שלנו עומדים לעשות לכם כיף ענק!

שחקן (או שחקנית) שלנו בדמות מנחה הסדנה מגיעים ומתחילים את המפגש, כאשר לפתע הם חושפים בפני המשתתפים שבעצם מדובר בחקירה בנוגע לדליפת מידע סודי ומשם המשחק שלכם מתחיל!
״מנחה הסדנה״ יעביר אתכם מגוון משימות, אתגרים, חידות וטוויסטים אדירים כמיטב המסורת של TLV Show תוך כדי שהוא משלב פרטים עליכם בפעילות כחלק מהעלילה! אתם הולכים לעוף על זה ולא להבין מאיפה הוא מכיר אתכם!

אז איך ״TLVshow Inndor״ עובד?

1. המשחק היחיד שמכיר את המשתתפים!

לאחר הזמנת הפעילות, אנו נשלח לכם שאלון קצר ובו תוכלו למלא את המידע אודות המשתתפים שלכם אשר ישולב במהלך העלילה. *ממליצים לשמור את החלק הזה בסוד משאר המשתתפים.

2. ״סדנת העצמה אישית״בתור סיפור כיסוי לדבר האמיתי!

המשתתפים שלכם יקבלו הזמנה לסדנת העצמה אישית (פיקטיבית) בשם ״המסע אל העצמי״, שתתקיים אצלנו בסניפים בערים מרכזיות או בכל מקום אחר שתבחרו. זה יכול להיות אצלכם במשרדים, אצלכם בבית, בחדר פרטי במסעדה וכו׳. אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ!

3. השחקנים שלנו עומדים לעשות לכם כיף ענק!

שחקן (או שחקנית) שלנו בדמות מנחה הסדנה מגיעים ומתחיל את המפגש, כאשר לפתע הם חושפים בפני המשתתפים שבעצם מדובר בחקירה בנוגע לדליפת מידע סודי ומשם המשחק שלכם מתחיל!
״מנחה הסדנה״ יעביר אתכם מגוון משימות, אתגרים, חידות וטוויסטים אדירים כמיטב המסורת של TLV Show תוך כדי שהוא משלב פרטים עליכם בפעילות כחלק מהעלילה! אתם הולכים לעוף על זה ולא להבין מאיפה הוא מכיר אותם!

מה צריך לדעת על TLVshow Indoor:

לקבוצות של 4 עד 200 משתתפים ​

מגוון אפשרויות לקבוצות בכל גודל, יש לנו צוות של עשרות שחקנים ואנשי צוות!

מושלם לכל אירוע!

מושלם לימי גיבוש, ימי הולדת, מסיבות רווקים/רווקות, האפי האוור, ימי כיף, צ׳ופר לעובדים, אוהבי חדרי בריחה ולכל מי שרוצה שעה של כיף אדיר!

לוקיישן לוקשיין לוקשיין

הפעילות מתקיימת בסניפים הממוזגים שלנו בערים ברחבי הארץ או בכל מקום שתרצו! מגיעים לכל מקום! עד אליכם!

הכנה קלה מבחינכם

הכנת המידע לוקחת מספר דקות בלבד!

מתקיימת בעברית או אנגלית

הכל יכול להתקיים בשתי השפות

אורך הפעילות 60-70 דקות

של כיף טהור

למידע נוסף והזמנות חייגו 0747290739 או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

הפעילויות שלנו במספרים:

כבר עברו את החוויה
1 +
אנשי צוות ושחקנים
1 +
דירוגי 5 כוכבים
1 +
"האירוע עם TLVshow Indoor היה היחיד בחיים שלי (עשיתי רבים!!) שכולם יצאו מרוצים ממנו, ללא יוצאי דופן, שזה בגדר בלתי אפשרי!!"
אילונה
TOYOTA

מאתגר, מפתיע, מגבש, קורע מצחוק - פשוט כיף!

שאלות ותשובות

פעילויות מושלמת לימי גיבוש, ימי הולדת, האפי האוור, הפעלות לעובדים, מסיבות רווקים/רווקות, ימי כיף, גיבוש מנהלים, צ׳ופרים ועוד! ממש לא צריך סיבה מיוחדת, כל מה שצריך הוא להיות קבוצה ולבחור יום ושעה בשבוע בהם תרצו לעבור את החוויה האדירה הזו!

יש לנו מגוון אפשריות, כך שכל אחד יכול למצוא את זו שמתאימה לו באופי, בתקציב ובגודל הקבוצה. השאירו פרטים או חייגו כדי לקבל עלות מותאמת אישית. 

מגוון הפעילויות שלנו מתאימות לכל גיל, מהקטן לגדול ביותר. 

הפעילות מתחילה במסווה של סדנה וזה מה שהמשתתפים שלכם מוזמנים אליו. אבל ממש לא מדובר בסדנה אלא בפעילות מפתיעה שהמשתתפים עומדים לעבור. זו פעילות אינטראקטיבית מאתגרת בשילוב שחקנים. האווירה בפעילות ובקבוצה היא מסתורית, מאתגרת, מותחת ומצחיקה ממש!

TLVshow Indoor הוא אינו חדר בריחה (למרות שאנחנו בהחלט מחובבי הז'אנר) והמטרה בו היא לא רק לפתור חידות ולנסות להתמודד כנגד השעון. ישנם כמובן אלמנטים דומים ומאתגרים, אך החוויה שונה לגמרי ומבוססת על פיתרון חידות ומשימות מאתגרות והן על האינטראקציות עם השחקן שמנחה את הכל ומכיר את המשתתפים מבלי שהם יודעים כיצד. הכל – כדי לפתור את התעלומה! והכל מתקיים בכל מקום שתבחרו בארץ!

 
  • הפעילות מתקיימת אצלנו בסניפים ממוזגים בת״א, ירושלים, חיפה, נתניה, ראשל״צ או בכל מקום אחר שתבחרו (כולל אצלכם בבית). זה יכול להיות במשרד, חדר ישיבות, חדר פרטי במסעדה, אולם הרצאות, אצלכם בסלון, בחצר וכו׳.
  • משך הפעילות היא כשעה ולא צריך להביא כלום! 

הפעילות מתקיימת בכל ימות השבוע ובכל מזג אוויר. ישנן עשרות קבוצות בכל יום, ככל שתזמינו מוקדם יותר, כך תוכלו לשריין יום ושעה שמתאימים לכם. אנו ממליצים להזמין לפחות 4 ימים מראש, לרוב אנשים מזמינים מספר שבועות מראש. ברגע שתשאירו פרטים נחזור אליכם כמה שיותר מהר, לרוב באותו יום או מקסימום למחרת. 

כן! המינימום הוא 4 משתתפים, אבל אנחנו מקיימים גם פעילויות למאות אנשים בו זמנית! כך שאם אתם מחפשים יום גיבוש או אירוע חברה לכל הארגון – הגעתם למקום הנכון (יש לנו צוות גדול מאד!).  

אנחנו מאד גמישים ויצירתיים כך שאם אתם מחפשים לעשות פעילות אחרת במשרדים שלכם או בכל מקום אחר, דברו איתנו ונוכל לבנות לכם פעילות בהתאמה אישית מלאה. יש לנו בחברה את הכותבים, אנשי הפקה והשחקנים הכי מוכשרים שיש ואנחנו בונים גם הפקות מותאמות אישית לחברות בארץ ובעולם. לדוגמה אנחנו יכולים לעשות פעילות עם תסריט מקורי בכנס או מסיבת חברה עם שחקנים סמויים. צוות שחקנים שלנו יכול גם לטוס לאירוע חברה שלכם בחו״ל ואפילו לבנות לכם משחק שלם במשך כמה ימים בכל יעד בעולם! שאלו את הנציגים שלנו על האופציות האלו והם ישמחו לספר לכם ולהציג דוגאות לדברים האדירים האלו שאנחנו יודעים לעשות 🙂 

 כן בהחלט! אנו מקיימים את הפעילות גם בשפה העברית וגם בשפה האנגלית, לבחירתכם. פשוט אמרו לנציגים בטלפון שאתם מעוניינים בפעילות באנגלית.

פשוט משום שתעברו חוויה שאין שניה לה. זו הפקה מורכבת מאד, שמאחוריה שנים של מחשבה ופיתוח. עשרות אלפי חברות, ארגונים, עסקים ואנשים פרטיים עברו אותה וכולם כאחד מציינים שמדובר באחת החוויות הכי שוות שעברו. יש לנו מדד שביעות רצון של 96% ומעל 500 דירוגי חמישה כוכבים. לכן זו כנראה, האטרקציה הכי שווה במדינה. 

בטח! בקרו באתר הפעילות TLVshow שלנו שמתקיימת ברחובות תל אביב. לחצו כאן >>

מאיפה לנו לדעת? אנחנו חברה שעושה משחק מגניב, למה שנדע את התשובה לזה? ״סדנת העצמה אישית״ היא סיפור הכיסוי של המשחק! 

למידע נוסף והזמנות חייגו 0747290739 או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות!

פעילות נוספות שלנו לבחירה!

בחרו את סוג הפעילות שמתאימה לכם או השאירו פרטים ונעזור לכם לבחור:

TLV Show

הפעילות שמתקיימת ברחובות תל אביב באזור נחלת בנימין ונווה צדק היפה

Office Show

הפעילות הייעודית שמתקיימת במשרדים, חדרי ישיבות וכו׳

TLV Show Indoor

הפעילות שמתקיימת אצלכם (איפה שתרצו) או בסניפים הממוזגים שלנו ברחבי הארץ

למידע נוסף והזמנת פעילויות חייגו 0747290739 או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות!

לא יודעים איזו פעילות מתאימה לכם? השאירו פרטים ונעזור לכם לבחור!

דילוג לתוכן