רעיון מקורי לפעילות גיבוש למנהלים

מתכננים פעילות גיבוש למנהלים ומבקשים רעיון מקורי עבורה? הכירו את TLV SHOW, מיזם חדש המשלב בין מופע תיאטרון ייחודי לסיור מרתק ברחובות העיר תל אביב. המיזם מזכיר את הרעיון שמאחורי הסרט המופע של טרומן, ובו מנהלי החברה הם השחקנים הראשיים הנדרשים לפענח משימות מאתגרות שונות ולזהות מי פועל לטובתם, מי לרעתם ומיהו סתם עובר אורח תמים. כל זאת, תוך הכרת העיר תל אביב בסיור מהנה וייחודי הכולל שלל הפתעות כדוגמת ישיבה בבארים ובתי קפה.

מופע אינטראקטיבי ברחובות העיר

אם אתם חושבים שאתם כבר מכירים את הקונספט של המופע שלנו, כי כבר התנסיתם בחדרי בריחה, דעו שאינכם בכיוון. המופע שאנו מציעים הוא לא עוד חדר בריחה ומטרת הפעילות אינה רק לפצח חידות בזמן מוגבל. מדובר במופע אינטראקטיבי ייחודי ומלהיב שאינו מנותק מהמציאות, אלא מתרחש בתוך ההמולה של העיר תל אביב. קבוצת המנהלים תזכה לסייר ברחבי העיר במסלול שתוכנן מראש. במהלך הסיור המופע יתקיים מסביבם ממקומות וכיוונים מפתיעים ולא צפויים, ויכניס את משתתפיו להרפתקה מהנה ומאתגרת.

רעיון מקורי לגיבוש מנהלים

המופע שלנו המתקיים גם באנגלית, יעניק לכם רעיון מקורי לפעילות גיבוש עבור מנהלי החברה. הרעיון משלב הנאה יחד עם משימות ואתגרים הנדרשים בשיתוף פעולה, וזאת באווירה ייחודית שונה ממסגרת העבודה ומהידוע והמוכר. החוויה המשותפת בה הקבוצה פועלת בסביבה לא מוכרת ומפתיעה, גורמת לחבריה להתלכד ולתפקד כיחידה אחת. היחידה נדרשת לזהות ולנתח מצבים, להסיק מסקנות ולקבל החלטות מהירות. כמו כן, החוויה מובילה לגיבוש חברי הקבוצה וגורמת להם להכיר זה את זה במצבים שונים מהרגיל. ולבסוף, עצם החוויה המשותפת, הייחודית ויוצאת הדופן נשארת כזיכרון משותף, מלכד ומקרב.

היערכות לקראת המופע

אנו מקיימים את המופע שלנו בכל ימות השבוע, בכל שעה מבוקשת. כמו כן, נדאג להתאים את הפעילות למאפייני צוות המנהלים שלכם, לאופי הפעילות באותו היום ויעדי פעילות הגיבוש. למופע עצמו מומלץ להגיע עם בגדים נוחים, נעלי הליכה או נעלי ספורט ואמצעי הגנה נגד שמש כמו כובע או קרם הנגנה.

להזמנת פעילות גיבוש למנהלים

להזמנת פעילות גיבוש למנהלים מקורית ומהנה, בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

You may be interested ...

4) Event Intervention

EVENT INTERVENTION – Adding a buzz to your events The participants think that they are at another routine, standard event (conference, meal, lecture,   exhibition), but soon

Read More

2) The Game

LIFE CHANGING EVENT NOTHING IS AS IT SEEMS This event will change an ordinary week in the life of the participant into an unlimited experience.

Read More

3) Never been done

  NBD SHOW (NEVER BEEN DONE) Takes the unique concept of the TLV SHOW and intensifies it to a level never seen before. NBD is

Read More

ABOUT

Many years ago, after watching “The Game” with Michael Douglas, we stayed glued to the screen with our heads full of thoughts: we wondered if

Read More

יום כיף לקבוצות

מופע ייחודי ליום כיף לקבוצות המופע האינטראקטיבי הייחודי TLV SHOW מספק פעילות מהנה לאירועים פרטיים ועסקיים, כולל עבור יום כיף לקבוצות שונות. הוא מתאים לכל

Read More
Skip to content