רעיון מקורי לפעילות גיבוש למנהלים

מתכננים פעילות גיבוש למנהלים ומבקשים רעיון מקורי עבורה? הכירו את TLV SHOW, מיזם חדש המשלב בין מופע תיאטרון ייחודי לסיור מרתק ברחובות העיר תל אביב. המיזם מזכיר את הרעיון שמאחורי הסרט המופע של טרומן, ובו מנהלי החברה הם השחקנים הראשיים הנדרשים לפענח משימות מאתגרות שונות ולזהות מי פועל לטובתם, מי לרעתם ומיהו סתם עובר אורח תמים. כל זאת, תוך הכרת העיר תל אביב בסיור מהנה וייחודי הכולל שלל הפתעות כדוגמת ישיבה בבארים ובתי קפה.

מופע אינטראקטיבי ברחובות העיר

אם אתם חושבים שאתם כבר מכירים את הקונספט של המופע שלנו, כי כבר התנסיתם בחדרי בריחה, דעו שאינכם בכיוון. המופע שאנו מציעים הוא לא עוד חדר בריחה ומטרת הפעילות אינה רק לפצח חידות בזמן מוגבל. מדובר במופע אינטראקטיבי ייחודי ומלהיב שאינו מנותק מהמציאות, אלא מתרחש בתוך ההמולה של העיר תל אביב. קבוצת המנהלים תזכה לסייר ברחבי העיר במסלול שתוכנן מראש. במהלך הסיור המופע יתקיים מסביבם ממקומות וכיוונים מפתיעים ולא צפויים, ויכניס את משתתפיו להרפתקה מהנה ומאתגרת.

רעיון מקורי לגיבוש מנהלים

המופע שלנו המתקיים גם באנגלית, יעניק לכם רעיון מקורי לפעילות גיבוש עבור מנהלי החברה. הרעיון משלב הנאה יחד עם משימות ואתגרים הנדרשים בשיתוף פעולה, וזאת באווירה ייחודית שונה ממסגרת העבודה ומהידוע והמוכר. החוויה המשותפת בה הקבוצה פועלת בסביבה לא מוכרת ומפתיעה, גורמת לחבריה להתלכד ולתפקד כיחידה אחת. היחידה נדרשת לזהות ולנתח מצבים, להסיק מסקנות ולקבל החלטות מהירות. כמו כן, החוויה מובילה לגיבוש חברי הקבוצה וגורמת להם להכיר זה את זה במצבים שונים מהרגיל. ולבסוף, עצם החוויה המשותפת, הייחודית ויוצאת הדופן נשארת כזיכרון משותף, מלכד ומקרב.

היערכות לקראת המופע

אנו מקיימים את המופע שלנו בכל ימות השבוע, בכל שעה מבוקשת. כמו כן, נדאג להתאים את הפעילות למאפייני צוות המנהלים שלכם, לאופי הפעילות באותו היום ויעדי פעילות הגיבוש. למופע עצמו מומלץ להגיע עם בגדים נוחים, נעלי הליכה או נעלי ספורט ואמצעי הגנה נגד שמש כמו כובע או קרם הנגנה.

להזמנת פעילות גיבוש למנהלים

להזמנת פעילות גיבוש למנהלים מקורית ומהנה, בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

You may be interested ...

Franchise

Unreal adventures® is the International Brand name for the Israeli brand TLVSHOW® and is a registered trademark in the EU and USA. Our Franchise Program

Read More

6) Sleep No More

SLEEP NO MORE Inspired by the New York show “SLEEP NO MORE,” we turn the building where the event is taking place into a wild

Read More

5) Global Events

SHOWS ABROAD YOU NEVER KNOW WHERE THE GAME MIGHT FIND YOU WE BRING OUR UNIQUE CONCEPT TO EVERY CITY IN THE WORLD. By using the

Read More
Skip to content