יום כיף לקבוצות

מופע ייחודי ליום כיף לקבוצות

המופע האינטראקטיבי הייחודי TLV SHOW מספק פעילות מהנה לאירועים פרטיים ועסקיים, כולל עבור יום כיף לקבוצות שונות. הוא מתאים לכל סוג ואופי של קבוצה, מכל גיל ומין. בין היתר הפעילות מתאימה לקבוצות עובדים ומנהלים, לימי גיבוש וכיף, וכן לקבוצות בני נוער, קבוצת חברים, בני משפחה וקבוצות מטיילים מהארץ ומחו”ל.

על המופע עצמו

TLV SHOW הינו מופע אינטראקטיבי המשלב משחק, אטרקציה ומופע, יחד עם סיור מרתק ברחובות העיר תל אביב. הוא מעניק למשתתפיו חוויה יוצאת דופן, מהנה ובלתי נשכחת. במסגרת המופע הופכים משתתפיו ליום אחד לסוכנים חשאיים הנשלחים למשימה סודית ביותר במטרה לפתור תעלומה מסתורית. הדרך לפתרון התעלומה עוברת במסע מרתק ברחובות העיר תל אביב, עם שלל אביזרים שונים ומפגשים מפתיעים ומשעשעים מול צוות שחקנים של ההפקה. מפגשים אלו שיתקיימו במקומות שונים ברחבי העיר יכולים לסייע או להקשות בפתירת התעלומה, וההחלטה במי לבטוח ובמי לא נתונה לגמרי בידי הקבוצה.

מופע למגוון סוגי קבוצות

המופע שלנו מתקיים בכל ימות השבוע בקבוצות בסדר גודל שבין 8 ל- 20 משתתפים, וניתן גם להתאימו לצרכים ספציפיים. הוא מיועד למגוון קבוצות ולשלל יעדים ומטרות. בין היתר ייהנו מחוויית המופע שלנו הקבוצות הבאות:

  • עובדי ומנהלי חברות – אם אתם מחפשים פעילות אטרקטיבית ומיוחדת ליום גיבוש וכיף עבור עובדי או מנהלי החברה, המופע שלנו מושלם עבורכם עם פעילות שהיא גם מהנה, גם מגבשת וגם שונה מהמוכר.
  • קבוצת תיירים – אם אתם רוצים להכיר את העיר תל אביב על פינות החמד המיוחדות שלה בדרך שונה מהרגיל, המופע שלנו המתקיים גם בשפה האנגלית מושלם לצורך זה, עם חוויה בלתי נשכחת ודרך מקורית להכיר את העיר.
  • אירועים ומפגשים חברתיים – בין אם מדובר במסיבת יום הולדת, מסיבת רווקות, או שאתם מחפשים סיבה למפגש בין חברים או בני משפחה, המופע שלנו יעניק לכם את הבילוי הקבוצתי הכי טוב בעיר.
  • קבוצות בני נוער – בהיותה פעילות מאתגרת, מלאה באקשן ודמיון היא מעולה לקבוצות של בני נוער.

להזמנת פעילות ליום כיף לקבוצות

להזמנת פעילות ייחודית ליום כיף לקבוצות מכל סוג ואופי, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

You may be interested ...

4) Event Intervention

EVENT INTERVENTION – Adding a buzz to your events The participants think that they are at another routine, standard event (conference, meal, lecture,   exhibition), but soon

Read More

2) The Game

LIFE CHANGING EVENT NOTHING IS AS IT SEEMS This event will change an ordinary week in the life of the participant into an unlimited experience.

Read More

3) Never been done

  NBD SHOW (NEVER BEEN DONE) Takes the unique concept of the TLV SHOW and intensifies it to a level never seen before. NBD is

Read More

ABOUT

Many years ago, after watching “The Game” with Michael Douglas, we stayed glued to the screen with our heads full of thoughts: we wondered if

Read More

יום כיף לקבוצות

מופע ייחודי ליום כיף לקבוצות המופע האינטראקטיבי הייחודי TLV SHOW מספק פעילות מהנה לאירועים פרטיים ועסקיים, כולל עבור יום כיף לקבוצות שונות. הוא מתאים לכל

Read More
Skip to content