ערב גיבוש לעובדים

חוויה מהסרטים עם ערב גיבוש לעובדים

מתכננים ערב או סדנת גיבוש לעובדים של חברתכם? רוצים להפתיע אותם עם חוויה ייחודית? כדאי שתכירו את המופע TLV SHOW. מדובר במיזם ייחודי שנלקח ישר מבית היוצר של הוליווד, בו השחקנים הראשיים הם לא אחרים מעובדי החברה שלכם.

הרעיון שמאחורי המופע

מאחורי המופע עומד רעיון חדשני המבוסס על צוות מקצועי של במאים, כותבים ושחקנים. הרעיון לוקח חלום של רבים להיות חלק מסרט אקשן של ג'יימס בונד ולחיות למשך כמה שעות את החלום. כל זאת בשילוב ז סיור מרתק בעיר תל אביב, וזמן איכות בצוותא הכולל גם כיבוד קל, שתייה ואפילו אלכוהול.

כשהחיים הופכים לסרט

המיזם החדש שלנו מהווה פלטפורמה מעולה לאירועים פרטיים ועסקיים כדוגמת ערב גיבוש עובדים מהנה וייחודי. כמו בסרט המופע של טרומן הוא יהפוך את משתתפי הסדנא לשחקנים ראשיים במופע. האירוע מתרחש ברחובות תל אביב ומספק דרך שונה ומהנה להכיר את העיר ואחד את השני. במהלך המופע יידרשו העובדים שלכם לפתור שלל משימות סודיות ומאתגרות בעזרת רמזים והוראות שיסופקו דרך שחקנים מקצועיים שלנו, מיילים, טלפונים מוזרים, פתקים מגולגלים ועוד. בנוסף, המופע מתוכנן כך שהמציאות מתערבבת עם הדמיון ומקשה לזהות מי הוא עבור אורח אקראי ומי מהווה חלק מהמיזם, במי אפשר ובמי אי אפשר לבטוח. הכל יכול להיות חלק מהמופע, או שלא.

משימה ברחובות העיר

המופע הייחודי שאנו מציעים לימי גיבוש, נשען על פעילות מתוכננת בקפידה על כל פרטיה, שמתחילה הרבה לפני בתחקיר שאנו עורכים אודות החברה שלכם וכל אחד מהמשתתפים. פרטים אלו משולבים בעלילה ומספקים לה עוד רובד אישי במיוחד. ההפעלה עצמה מהנה ומאתגרת ודורשת פתירת תעלומה תוך כדי יישום של הנחיות והוראות המתקבלות במהלך המשחק, ודורשות להגיע לנקודות מפגש שונות ברחבי העיר. כל זאת לצד מפגשים לא צפויים עם שלל דמויות מסתוריות שיכולות להופיע ברחוב שבו הולכים, ואפילו בפאב ובית קפה בו התיישבתם. בכדי לצלוח את המשימה יש צורך בעבודת צוות מתואמת, חשיבה יצירתית ונכונות לעמידה באתגרים שונים.

להזמנת יום גיבוש במרכז

להזמנת יום גיבוש לעובדים מהנה ומאתגר, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך...

גיבוש עובדים בירושלים

מנהלות הרווחה עובדות מסביב לשעון כדי להביא לעובדי החברה שלהם את הפעילות השוות ביותר, התפקיד שלהם הוא לחשוב כל יום מחוץ לקופסא כדי לתת לעובדים

מידע נוסף »

אירועי חברה בתל אביב

אירועי חברה בתל אביב מנהלת משאבי אנוש, מחפשת רעיון מעולה לאירוע חברה? על מנת לתכנן אירוע חברה הכולל אטרקציה מלהיבה שתגרום לעובדים של החברה להינות

מידע נוסף »
דילוג לתוכן