ימי כיף לחברות

רעיון מקורי לימי כיף לחברות

אין ספק שלפחות פעם בשנה יש להוציא את עובדי חברתכם משגרת היומיום ולהעניק להם יום כיף מהנה ומגבש. עכשיו מתחילה הבעיה האמיתית: לאתר פעילויות מענייניות ומיוחדות עבור ימי כיף לחברות. הבעיה גדלה עם עובדי חברה שכבר ראו ועשו הכול, אבל יש לה פתרון מקורי ומהנה במיוחד עם המופע החדש TLV SHOW שהפך ללהיט בקרב יודעי דבר.

מופע אינטראקטיבי ייחודי במרחב העירוני

TLV SHOW הינו מופע אינטראקטיבי ייחודי המשלב מופע תיאטרון יחד עם סיור חווייתי ברחובות תל אביב, כאשר השחקנים המובילים של המופע הם עובדי חברתכם. המופע מבוסס למעשה על רעיון דומה לסרט המופע של טרומן, בו הקו בין המציאות לדמיון מטשטש. במסגרת המופע קבוצת העובדים שלכם תישלח למשימה סודית ברחבי העיר, במהלכה יתקלו בדמויות שונות שיספקו להם הנחיות והוראות שונות. הבעיה היא שזה לא כל כך פשוט, מכיוון שיש בעלילה דמויות רעות וטובות ולמעשה כל אדם שעובר ברחוב סואן יכול להיות חלק מהמופע.

חוויה מהנה ויוצאת דופן

הפעילות שאנו מציעים לימי כיף של חברות תעניק לעובדים שלכם חוויה מהנה ויוצאת דופן, מעניינת ומשעשעת. מאחורי הרעיון מושקעת חשיבה רבה והמופע מתוכנן בקפידה על כל פרטיו. ההשקעה ניכרת בין השאר בהנאה המובטחת למשתתפים כפי שיעידו שורה ארוכה של אנשים וחברות שכבר נטלו בו חלק וממליצים אודותיו.

על הפעילות עצמה

הפעילות במופע שלנו הינה מהנה ומאתגרת, מתקיימת בכל ימות השבוע, בקבוצות שבין שמונה לעשרים חברים, וכוללת סיור באתרים היפים שבעיר עם שתייה וכיבוד קל, לצד אתנחתאות בבית קפה ופאבים. כמו כן, מכיוון שזוהי משימה מאוד סודית, נקודות המפגש והסיום ייחשפו יום לפני תחילת הפעילות. הפעילות עצמה מתאימה לכל גיל ואינה דורשת כושר גופני יוצא דופן. בנוסף, כדאי לבוא ליום זה עם בגדים נוחים, נעלי ספורט, בקבוק מים, כובע וקרם הגנה.

להזמנת פעילות ליום כיף לחברות

להזמנת פעילות ייחודית ליום כיף לחברות, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך...

3) Never been Done

NEVER BEEN DONEהחיים הם משחק פעילות NEVER BEEN DONE) NBD) לוקחת את הקונספט המיוחד של TLV SHOW ומעצימה אותו לדרגות שטרם נראו.NBD היא פעילות פרימיום

מידע נוסף »

6) Sleep No More

בהשראת המופע מניו יורק "SLEEP NO MORE" אנחנו הופכים את הבניין בו מתרחשת הפעילות למגרש משחקים מטורף אותו המשתתפים צריכים לחקור. המשתתפים מגיעים ליום עבודה

מידע נוסף »

5) פעילות בחו"ל

TLV SHOW – GLOBAL EVENTSפעילות בחו"לאתה אף פעם לא יודע איפה המשחק ימצא אותך אנו גם מביאים את הקונספט הייחודי שלנו לכל עיר בעולם.ע"י שימוש

מידע נוסף »
דילוג לתוכן