יום כיף לצוות

יום כיף לצוות עם הבילוי הכי טוב בעיר

רוצים לארגן יום כיף לצוות שיעניק לו את הבילוי הכי טוב בעיר? הירשמו למופע TLV SHOW המסופק גם עבור אירועים פרטיים ותיהנו מחוויה אינטראקטיבית מרתקת, המשלבת מופע תיאטרון יחד עם סיור ייחודי ברחובות העיר תל אביב.

בילוי ייחודי לצוות שלכם

כצוות עברתם הרבה דברים ביחד, טובים ורעים כאחד, ואתם נפגשים מידי יום בשגרה לחוצה ותובענית המשפיעה גם על מערכות היחסים. לכן, מידי פעם צריך לקחת צעד אחורה, להתרחק מסביבת העבודה המוכרת וליהנות ביחד מפעילות כפית, ייחודית ומגבשת. זה מה שהמופע שלנו מעניק עם פעילות שוברת שגרה אשר תזכיר לכם למה אתם כל כך אוהבים לעבוד אחד עם השני.

להפוך ליום אחד לסוכנים חשאיים

במסגרת המופע הייחודי שלנו, חברי הצוות שלכם יהפכו ליום אחד לסוכנים חשאיים ויצאו למסע הרפתקאות מאתגרת ברחובות העיר תל אביב. זאת במטרה לפענח תעלומה מסתורית. את התעלומה הם יפענחו בעזרת הנחיות, רמזים ואבזרים שונים שיקבלו משחקני ההפקה המשתתפים במופע. את השחקנים הם יפגשו במקומות שונים בעיר שיופיעו וייעלמו בהפתעה בתוך ההמון, ואשר יכולים לסייע או להקשות על המשימה. מיהם השחקנים? מי בעד המשימה ומי נגדה? זאת על חברי הצוות שלכם לגלות בעצמם.

מופע מותאם במדויק עבורכם

בכדי להתאים לאופי הצוות ויעדי יום הפעילות שלו, התחקירנים של ההפקה יערכו תחקיר אודות מאפייני חברי הצוות שלכם וידלו פרטים אישיים שונים שישולבו במופע. כמו כן, ניתן להתאים את המופע לצרכים שונים למשל מבחינת אורכו, אופי המסלול ורמת הקושי והמתח שלו. כל זאת במטרה להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת מהסרטים שתהיה מגבשת, מהנה ושוברת שגרה.

חוויה למגוון סוגי צוותים

חוויית המופע הייחודית שלנו מתאימה למגוון סוגי צוותים ועבור שורה ארוכה של צרכים ומטרות. בין היתר המופע אידיאלי לצוותי חברות המעוניינים להתגבש ולהכיר אחד את השני, כדוגמת צוותי הייטק, מוסדות פיננסים, חברות פרסום ועוד. כמו כן, הוא מעולה לצוותים המעוניינים ביום כיף ייחודי ומהנה, ובנוסף הוא מעולה לצוותי מורים, מדריכים, בני נוער, יחידות ביטחוניות, צוותי מהנדסים וכו'.

להזמנת פעילות ליום כיף לצוות

להזמנת פעילות ייחודית ליום כיף לצוות, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שירות הלקוחות של TLV SHOW בטלפון 074-7290739 או באימייל alon@tlvshow.com.

להזמנות, שאלות ובירורים, חייגו 074-7290739 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך...

3) Never been Done

NEVER BEEN DONEהחיים הם משחק פעילות NEVER BEEN DONE) NBD) לוקחת את הקונספט המיוחד של TLV SHOW ומעצימה אותו לדרגות שטרם נראו.NBD היא פעילות פרימיום

מידע נוסף »

6) Sleep No More

בהשראת המופע מניו יורק "SLEEP NO MORE" אנחנו הופכים את הבניין בו מתרחשת הפעילות למגרש משחקים מטורף אותו המשתתפים צריכים לחקור. המשתתפים מגיעים ליום עבודה

מידע נוסף »

5) פעילות בחו"ל

TLV SHOW – GLOBAL EVENTSפעילות בחו"לאתה אף פעם לא יודע איפה המשחק ימצא אותך אנו גם מביאים את הקונספט הייחודי שלנו לכל עיר בעולם.ע"י שימוש

מידע נוסף »
דילוג לתוכן